KONST / Litografier / Litografi 13475359
nr 1347 5359
Litografi
Oidentifierad konstnär. Hus, Fisheye. Signerad, numrerad 61/90, ca 58x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:10:39
14/9 18:48:11
Lis Husberg (f. 1920)